ODHAL SVOU SKRYTOU SÍLU A USKUTEČNI SVÉ SNY! BUĎ ÚSPĚŠNÁ DOMA I V BYZNYSU!

Úžasná ženo,


Cítíš, že máš v sobě obrovský potenciál, ale něco tě stále brzdí? Už jsi někdy měla pocit, že nejsi dostatečně šťastná, i když se snažíš vyhovět všem okolo?
 

Každý den mluvím se ženami jako jsi ty. 
 
Jsou úspěšné, ale stále něco chybí. Hledají odpovědi, snaží se najít rovnováhu mezi prací a osobním životem, ale nakonec mají pocit, že selhávají. Mají strach, že je ostatní budou soudit, že nejsou dost dobré. 

Ale věř mi, máš právo na úspěch, štěstí a sebevědomí! Vím, jaké to je, když se život zdá být jednou velkou hrůzou. Já jsem prošla peklem, ale našla jsem světlo na konci tunelu. Od roku 2010 pomáhám ženám najít jejich cestu k úspěchu doma i v byznysu.

 

Nečekej na zázrak, vytvoř si svůj vlastní! 🌸
 
Připoj se k mému klubu 'Vědomý život s Jarkou' a získej podporu, kterou potřebuješ, abys dosáhla svých snů. Klikni na tlačítko a začni svou cestu ke spokojenosti a úspěchu už teď! 💪

 

98 % ŽEN JE SPOKOJENÝCH PRÁVĚ PROTO, ŽE MAJÍ ZÁZEMÍ, VE KTERÉM VNÍMAJÍ PODPORU A DOSTÁVAJÍ DŮLEŽITÉ INFORMACE!

Dovol mi říct můj příběh, který ti dodá odvahu a chuť žít život snů.
 
"Něco existuje!" mi řekla má klientka v období, kdy jsem se živila nehtovou modeláží. Byla jsem na pokraji svých sil. Po krachu podnikání, kdy jsme s manželem měli obchod se spodním prádlem a dluhy, které se z tohoto nepovedeného projektu vytvořily jsem neměla chuť žít. 
 
Neviděla jsem světlo na konci tunelu, můj život byl jednou velkou hrůzou s nálepkou na čele "dlužím". Třetí dcera byla v zajetí epilepsie a díky špatné medikaci a liknavému přístupu lékařky se jí zastavil vývoj na dlouhé čtyři roky.

To "něco existuje" byl impuls, který mě vrátil do života. Psal se rok 2004 a já jsem začala hledat. Cokoliv, co mi ukazovalo možnost dát si život do pořádku.
Prošla jsem peklem, abych našla světlo. Od roku 2010 pomáhám ženám najít jejich světlo na konci tunelu.
Pomáhám ženám stát se ÚSPĚŠNOU DOMA I V BYZNYSU.

S podporou metody JIH® které jsem autorkou, dávám úlevu a novou energii tam, kde se zdá být nenávratně ztracena. Protože jsem prošla cestou obnovy vím, jak je důležité jít a nebýt na této cestě sama.


"Ženy jsou skutečnými architektkami společnosti." – Harriet Beecher Stowe


...nejdřív si ale potřebují vytvořit svůj svět úspěchu a radosti...

Má víra v sílu ženy mě provází mou 15letou cestou praxe formou terapií, koučinku jak v osobním, tak byznys životě.
 
 Stovky příběhů, kdy si ženy nepřipadají dost dobré, kdy se nechávají ovládat okolím... přitom jsou často velmi úspěšné, ale mají pocit, že to tak není!

Je ČAS se posunout! Právě teď. 
 A nebýt na to sama!

Dnes ti nabízím mou podporu. Zázemí, ve kterém najdeš všechno, co potřebuješ pro své poznání sebe sama a spoustu informací, které ti dodají sílu, odhodlání a víru v úspěch.
  
  Podporu, kterou dávám ženám 52 týdnů v roce!
 
Neměj obavy z osamělé cesty! 
 
 👉Každý týden dostaneš nálož informací v mých živých vstupech. Fungují stejně i když sleduješ ze záznamu - vždy obnovující energie posílí tvou energii, tvé srdce a tvou víru.
 
 👉Jednou za měsíc se můžeš zeptat přímo "vesmíru" na situaci, kterou právě řešíš - nikde jinde tuto možnost nenabízím!
 
 👉Jednou za měsíc se sejdeme a ty se můžeš ptát na cokoliv, můžeš se svěřit, zeptat se na chystanou volbu...
 
 
 
 Nebude to těžké, neměj obavy, budu ti pořád na blízku. To co mi trvalo spoustu let ti nabízím každý jeden den. Podporou, informacemi, channelingem, na ZOOM setkání.  Chci aby tvá cesta k větší hojnosti všeho byla co  nejsmysluplnější.

"Cesta k lepšímu životu není práce na jeden den, ale být v dobrých rukou a cítit se mnohem líp můžeš už dnes."

Jarka Matušková, autorka terapeutické metody JIH®, pomáhá ženám už 15 let.

Na co se můžeš v klubu
  "Vědomý život s Jarkou - úspěšná doma i v byznysu" těšit?

1️⃣ Členská sekce: Kurzy, videa, záznamy, které nikde jinde nenajdeš a to po celou dobu tvého členství v klubu.
 
2️⃣ Zázemí klubu v uzavřené fb skupině: Příjemné podporující prostředí, ve kterém je aktivní pozitivní energie a podpora.
 
3️⃣ Channeling LIVE: Každý poslední čtvrtek v měsíci máš možnost zeptat se přímo Boží energie na to nejlepší řešení tam, kde si nevíš rady, nebo v tom, co tě zrovna trápí. Nevíš si rady? Zeptej se!
 
4️⃣ ZOOM setkání: Každý první čtvrtek v měsíci jsem tu pro tebe. Sdílej, naslouchej, ptej se, inspiruj se. Silná tvořivá energie ti dá spoustu odpovědí, motivaci, impuls k objevování.
 
5️⃣ Téma měsíce: Jedno téma okolo kterého se točí svět - tedy jeden celý měsíc, protože je důležité, aby ses cítila skvěle jak v práci, tak doma.
 
6️⃣ 10% sleva: Čerpej svou slevu na právě vyhlášený kurz, webinář, meditaci.
 
7️⃣ Soutěže o hodnotné ceny: Nepravidelně, zato s nadšením vyhlašuji soutěže, ve kterých můžeš získat skvělé ceny.
 
8️⃣ Pravidelné rozhovory s inspirativními ženami: Jednou v měsíci se potkávám s inspirativní ženou, abych ti dala cenné informace a příležitost potkat se, využít, inspirovat se.

Jarka Matušková 
 autorka klubu 
 VĚDOMÝ ŽIVOT S JARKOU - ÚSPĚŠNÁ DOMA I V BYZNYSU

 
 *️⃣Čistě, srozumitelně a jasně!
 *️⃣Bez lží a vytáček!
 *️⃣Tak, jak to umím právě já!
 

Využij pro sebe mou podporu

Dala bych nevím co, když jsem nevěděla kudy kam, aby mi někdo podal ruku a pomohl mi najít řešení.
 
 Dala bych nevím co, kdybych věděla, že jsem v bezpečí a nic mi nehrozí.
 
 Dala bych všechno na světě, kdyby mi někdo předal to, co opravdu funguje!
 

Jsem rozhodnutá dát ti všechno, co jsem nasbírala na své cestě tak, abys mohla jít a všechno na první dobrou použít.
 
 Je to to nejcennější, co ti mohu dát: 
Své zkušenosti, znalosti, lásku a podporu.

 

 
 

1. ČLENSKÁ SEKCE

Čerpej inspiraci a motivaci v kurzech, záznamech, videích!
 
Místo, kde najdeš to, co jinde k dispozici není. 

Je to jedinečnost, kterou tvořím jen pro členky klubu.

2. FB SKUPINA

POŘÁDNÁ NÁLOŽ POZITIVNÍ ENERGIE
 
Každý měsíc důležité téma, které ti pomůže být ÚSPĚŠNOU DOMA I V BYZNYSU.
 
CHANNELING LIVE
 
ZOOM SETKÁNÍ

3.UŽIJ SI SLEVU

10% NA VYHLÁŠENÝ KURZ, WORKSHOP, MEDITACI JEN PRO ČLENKY KLUBU!
 
JEDNODUŠE POUŽIJEŠ SLEVOVÝ KÓD!

4. PŘEDNOSTNÍ PRÁVO

CHCEŠ SE POTKAT OSOBNĚ?
MÁŠ PŘEDNOST PŘED VNĚJŠÍM SVĚTEM NA MÝCH ŽIVÝCH SETKÁNÍCH.
 
 ZAMLUV SI SVÉ MÍSTO PŘEDNOSTNĚ!

5. VYZKOUŠEJ

NEVÍŠ, JESTLI JE KLUB PRO TEBE VHODNÝ?
 
ZÍSKEJ  MĚSÍC  ČLENSTVÍ JEN ZA 10% CENY!

Zažij nejlepší jízdu svého dospělého života! Všechny informace za neuvěřitelnou cenu!
 Můžeš kdykoliv odejít... ale věřím, že tě to ani nenapadne☀️

Vesmír ti dává šanci a podporuje tvou cestu. V klubu je to tak nastaveno!

Jakou cenu má pro tebe šťastnější život? 
 
 Toužíš mít zase ráda svou práci?

  Chceš mít zase dost energie pro ty, na kterých ti záleží?
 
 Chceš ovládat své myšlenky tak, aby tvůj život měl všechno, co chceš?

Protože to je to, co najdeš v Klubu, kde dostaneš všechny informace a mou neustálou podporu. Díky tomu se ti tvé sny začnou plnit.
 

 Pokud zjistíš, že tě klub nudí, nesedí ti, nebo že informace, které dostáváš ti jsou k ničemu, prostě napíšeš DOST a tvé členství bude ukončeno!
 
Já jsem si svůj život vyladila a opravdu se mi líbí. Jsem v něm šťastná a chci, abys byla i ty. Neumím dávat málo, nebo kousek, vždy jdu až na hranici toho, co znám. 
 
 Peníze za členství pro mě nejsou důležitější než to, co prožívám a co miluji. Členství v hodnotě jednoho lepšího oběda s malou limčou je nic v porovnáním nic s tím, co všechno dostaneš. 
 
 Investice do sebe ti dá důvod být tam, kde to dává smysl. Otázka je, zda jsi připravena investovat pár korun a získat návody a informace, které tě dovedou k TOBĚ DOMŮ
 

 Pokud budeš docházet každý měsíc ke skutečně špičkovému kouči, připrav se zaplatit hodinovou sazbu minimálně 3 000 Kč a čtvrtletní intenzivní program tě bude stát 39 000 Kč.
 
 Navíc ti nejspíš neřekne: "Drahá, když se po skončení těchto sezení nebudete cítit skvěle, vrátím Vám peníze."
 
 Také se v duchu usmíváš, když si představíš, jak by ti toto řekl psycholog?? 😅

Teď se ti dovolím ukázat, jakou hodnotu má vyhnutí se tápání ve tmě, neustálé hledání důvodů tvého nepohodlí a letitému objevování NĚCO EXISTUJE...
 
 Rok má 365 dní. A z toho zhruba 16 hodin denně bdíme, jsme v pozoru a cítíme to dobré i to špatné. Úzkost, strach, obavy, stres. To je 5 840 hodin ročně. 58 400 hodin za deset let.
 
 Můžeš být jako motýl, který neustále přelétá z květiny na květinu a HLEDÁ tu nejlepší a NENALÉZÁ. Můžeš být jako brouk Pytlík, práce všeho druhu, za kterým není nikdy nic vidět. Můžeš být každý týden na semináři, workshopu, motivační seanci a jen doufat, že se NĚCO STANE!
 
 Nebo sáhneš každý měsíc do svého účtu, a zaplatíš si "JEDEN LEPŠÍ OBĚD S TROCHOU LIMČI," který tě nabije, nakopne, dá ti smysl. Dokonce ještě mnohem, mnohem víc. Dostaneš všechno, co já sama objevuji víc jak 20 let. Máš výhodu, já neumím dát málo, nebo jen trochu. Neumím dát ochutnávku. VŽDY DÁVÁM STROP TOHO, CO VÍM, UMÍM A CO OPRAVDU FUNGUJE!
 

1️⃣ Členská sekce: Kurzy, které nikde jinde nejsou k dispozici v hodnotě 50 000 Kč 
 
 2️⃣ Channeling LIVE: Každý měsíc možnost zjistit TOP ODPOVĚĎ, kterou nikde jinde nezískáš. Jen ŠKOLA CHANNELINGU stojí  19 990 Kč. Hodnota jedné jediné mé odpovědi získané přímo ZE ZDROJE má hodnotu 6000 Kč. 
 
3️⃣ ZOOM setkání: Čas se mnou, kdy se ti věnuji, odkrývám nejnovější poznání a nechávám vstupovat do nových úrovní poznání tak, jak to žiju já sama. Hodnota jednoho mého hodinového sezení je 3000 Kč.
 
☀️Metoda JIH®: energie, která prostupuje mým životem, vším, co dělám, tím, kdo jsem. Pomáhá, obnovuje, aktivuje a je neoddělitelnou součástí Klubu, kde pomáhá nepřímo, zato velmi účinně. Je obsažena v každém videu, záznamu, textu, ZOOMu, workshopu. V každém kurzu. Díky tomu ti všechno krásně dosedne, zacvakne a ty se velmi často ocitneš ve své čisté energii, která je podobná té, kterou jsi si přinesla při svém narození.
 Terapeutická metoda JIH® - Jasné Informace Hned vnímáním emocí je DŮSLEDKEM, NIKOLIV PROJEKTEM. Nese sebou všechna poznání, která jsem za dobu 20 let objevila. 
 
 👩365 dní v roce - Ano, každý den, každý měsíc, celý rok je přítomna má energie v klubu tak, abys ty byla OPEČOVÁVANÁ A DOSTALA TY NEJ INFORMACE! Hodnota? Nevyčíslitelná! 

Tedy celkem koučink, informace a kurzy

59 000 Kč

To všechno nabízím za cenu JEDNOHO LEPŠÍHO OBĚDA A LIMČI ZA MĚSÍC!


399 Kč vč.DPH/ měsíc

Asi jsem blázen... 

Ale já opravdu stojím o to, aby sis OSAHALA VŠECHNO, CO JE V KLUBU MOŽNÉ ZAŽÍT BĚHEM JEDNOHO JEDINÉHO MĚSÍCE!

PROTO TI NABÍZÍM PRVNÍ MĚSÍC ZA NEUVĚŘITELNÝCH 10% Z MĚSÍČNÍ CENY KLUBU

39 Kč vč.DPH/první měsíc

Každý další měsíc ti bude účtována částka 399 Kč pravidelnou platbou.
 Máš možnost kdykoliv své členství ukončit napsáním emailu s žádostí o ukončení členství.

Vyplň formulář (níže👇) a začni čerpat všechny výhody klubu právě TEĎ!

Věřím, že tě velmi mile překvapí obsah klubu a také rozsah podpory pro tvůj lepší život. Tvé členství za 39 Kč je ochutnávkou, každý další měsíc je investice do TVÉHO OSOBNÍHO ŠTĚSTÍ 399 Kč a můžeš kdykoliv své členství zrušit zasláním emailu. 
 
 Věřím, že k tomu nikdy nebudeš mít důvod❤️

Ochutnej pocit, že je o tebe postaráno! Dovol si zažívat svá JO-AHA mnohem častěji než kdykoliv před tím!
 
Kdo jsem já?

Jarka Matušková

  • 15 let praxe
  • Autorka terapeutické metody JIH® 
  • Má pod svými křídly víc jak 60 terapeutů metody JIH®
  • Autorka kurzů osobního rozvoje
  • Autorka projektu Uzdravujeme firmu
  • Autorka Mentálního byznysu - propojení pracovního a duchovního světa v jeden celek
  • Maminka tří dcer, v manželství téměř 40 let, která si v životě prošla mnohým. 
  • Životní poslání - pomáhat ženám být úspěšnými jak doma, tak v byznysu.

© 2024 Jarka Matušková

V Hradbách 268, Rakovník 
 tel: (+420) 774 420 251
 Všechna práva vyhrazena
 
   This site is not part of the Facebook website or Facebook Inc. Additionally, this site is NOT endorsed by Facebook in any way. FACEBOOK is a trademark of FACEBOOK, Inc.